DUK

Version imprimable Accès aux FAQ

Prekės aprašymas

Pasiūlymo užsakymo procese arba jau skaitant sutartį klausimus galite užduoti bendraisiais kontaktais. Pasirašius sutartį Jums bus priskirtas Jūsų projektų vadovas, kuris suteiks Jums visą tolesnę informaciją sklandžiam sutarties vykdymui. 

EasyLiner yra draugiškas vartotojui, ypač pritaikytas Smulkių ir Vidutinių įmonių poreikiams. Per kelias minutes internetu gaunate pasiūlymą, apskaičiuotą kainą bei individualią sutartį.

Produkto kaina yra apskaičiuojama remiantis Jūsų apyvarta, informacija apie Jūsų įmonę (veiklos sektorius, klientų skaičius..) bei pasirinktais sutarties punktais. Kadangi pasiūlymas yra generuojamas „online“,  pasirinkę Jūsų poreikius atitinkančius sutarties punktus, kainą galite sužinoti čia ir dabar.

Patirtis dirbant su sunkumų patiriančiomis įmonėmis rodo, kad net ir jums geriausi žinomi bei patikimi klientai gali susidurti su netikėtomis finansinėmis  problemomis. Siekiant kiek įmanoma sumažinti riziką, patartina drausti visų Jūsų klientų portfelį. Beje, valstybinių įmonių, privačių asmenų ir asociacijų apyvarta nėra traukiama į sutartį ir neturi įtakos skaičiuojant įmokos sumą.

Draudimo užklausa dėl kredito turėtų būti pateikta prieš išsiunčiant produkciją/suteikiant paslaugą. Siekiant išvengti rizikos, kad kreditas nebus apdraustas, užklausą dėl kredito limito suteikimo patartina siųsti prieš pasirašant sutartį arba dar anksčiau, prieš ketinimą prekiauti su nauju klientu.

„Online“ sugeneruota suma yra galutinė kaina už draudimą ir papildomas paslaugas (įskaitant draudimo mokestį).

Neigiamas draudimo sprendimas reiškia, kad mes nerekomenduojame prekiauti su klientu mokėjimo atidėjimo principu. Kaip bebūtų, Jūs galite prekiauti, o atsiradus blogai skolai turite galimybę kreiptis į mus dėl skolos išieškojimo paslaugų.

Vienareikšmiškai į šį klausimą atsakyti sunku, todėl kad sprendimas priklauso nuo konkrečių pirkėjų ir veiklos sektoriaus. Vengdami suteikti Jums nenaudingą paslaugą, siūlome specialią nuostatą: jeigu draudimas nedengia bent 65 % Jūsų pardavimų, turite teisę bet kada nutraukti galiojančią sutartį.

Sužinoję apie situacijos pablogėjimą, dėl kurio gali atsirasti Jūsų kliento nemokumas, nedelsiant apie tai praneškite naudodami mūsų internetinę sistemą. Tai turite padaryti per 30 dienų po pradelstos mokėjimo datos.

Visi vietinės rinkos ir tarptautiniai klientai yra draudžiami, išskyrus atvejus, kai priimtas neigiamas sprendimas dėl kliento kredito limito, aptinkami tiesioginiai ryšiai tarp Jūsų ir Jūsų kliento arba nustačius, jog klientas yra valstybinė įmonė.

Jeigu išmokėta draudimo išmoka yra mažesnė už atgautą skolą, skirtumas grąžinamas klientui.

Procentinė draudimo dalis yra sutariama prieš pasirašant sutartį, taip kaip perkant bet kokio draudimo paslaugą.

Ginčo atveju draudimas nebus atšauktas, tačiau draudimas bus įšaldytas iki susitartos sąskaitos sumos. Jeigu norite išlaikyti savo finansinę poziciją per šį laikotarpį, turėtumėte į sutartį įsitraukti spec. punktą.

Privalumai

Naudos gavėjo įtraukimas į sutartį yra nemokamas ir gali būti atliktas po draudimo sutarties pasirašymo, remiantis konkretaus banko rekvizitais.

Be Jūsų leidimo Jūsų klientai nėra informuojami apie galiojantį draudimą. Kontaktuojant dėl finansinės informacijos atnaujinimo jiems nėra atskleidžiama, kieno užsakymu tai yra daroma. Tik Jūs nusprendžiate, ar informacijos atskleidimas pagreitins skolos mokėjimą ir pagerins bendrą kreditų valdymo procesą.

Mūsų internetinėje svetainėje galite rasti nemokamą informaciją apie daugelio pasaulio šalių riziką ir verslo aplinką. Be to, kiti internetiniai įrankiai suteikia prieigą prie detalios bei konkrečios informacijos, atitinkančios jūsų poreikius.